Monogramsignerad samt numrerad (250/1500). Bildmått 58 x 43 cm.
250 SEK | 2017-08-25 20:11 |
200 SEK | 2017-08-13 18:13 |
200 SEK | 2017-08-13 20:45 |
100 SEK | Startpris |