8. Litografi, Bert Håge Haverö

Signerad samt numrerad (185/360), 38 x 53 cm

Varunr 46373

27 Augusti 2017 19:02

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 1 400 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

1 400 SEK2017-08-27 14:28
1 300 SEK2017-08-27 19:03
1 100 SEK2017-08-27 00:15
750 SEK2017-08-26 22:57
650 SEK2017-08-26 20:33
500 SEK2017-08-26 19:35
175 SEK2017-08-25 19:47
150 SEK2017-08-09 19:43
125 SEK2017-08-09 19:40
100 SEK Startpris

Stadsauktion 27 augusti 19.00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.