10 grafiska blad, mått 58 x 41 cm. Signerade och numrerade 58/300.
250 SEK | 2017-09-10 20:10 |
200 SEK | 2017-09-10 20:10 |
100 SEK | 2017-09-02 18:58 |
100 SEK | Startpris |