England, omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, fernissad, 39 x 59 cm.
300 SEK | 2017-09-10 19:08 |
250 SEK | 2017-09-10 08:07 |
175 SEK | 2017-09-10 11:01 |
100 SEK | 2017-09-02 18:07 |
100 SEK | Startpris |