Signerad samt numrerad (2/52), bildmått 53 x 40 cm.
950 SEK | 2017-09-10 19:17 |
900 SEK | 2017-09-10 19:17 |
700 SEK | 2017-09-04 18:43 |
650 SEK | 2017-09-04 01:52 |
550 SEK | 2017-08-26 00:07 |
300 SEK | 2017-08-19 18:17 |
100 SEK | Startpris |