Signerad, samt numrerad (20/125), mått 47 x 63 cm.
850 SEK | 2018-01-14 19:33 |
800 SEK | 2018-01-14 19:33 |
550 SEK | 2017-12-29 09:21 |
500 SEK | 2017-12-28 21:46 |
100 SEK | Startpris |