Monogramsignerad samt numrerad (284/350), bildmått 54 x 74 cm
450 SEK | 2018-01-21 19:55 |
400 SEK | 2018-01-19 18:04 |
350 SEK | 2018-01-21 10:30 |
150 SEK | 2018-01-10 20:28 |
100 SEK | Startpris |