Signerad samt numrerad (13/23), bildmått 29 x 27 cm
550 SEK | 2018-01-19 18:35 |
500 SEK | 2018-01-14 22:02 |
350 SEK | 2018-01-12 22:22 |
300 SEK | 2018-01-03 20:03 |
100 SEK | Startpris |