Interiör med kvinna, mindre skador på ram. Signerad, 65 x 74 cm.
750 SEK | 2018-01-21 20:18 |
700 SEK | 2018-01-21 20:18 |
600 SEK | 2018-01-21 20:18 |
500 SEK | 2018-01-21 18:53 |
350 SEK | 2018-01-19 22:17 |
300 SEK | 2018-01-11 10:27 |
250 SEK | 2017-12-22 15:05 |
225 SEK | 2018-01-08 19:18 |
100 SEK | Startpris |