23. Sofabord. Understel i massiv bejset træ. Topplade bemalet med matsort tavlelak. Fremstår med mindre ridser samt skrab. H 56 x L 116 x B 54cm. MOMSFRI.
Hvis et højere bud er dateret tidligere end et lavere bud, skyldes det at den højere tilbudsgiver har sat et maksimum bud før auktionen. Dermed vil det højeste bud automatisk overbyde den lavestbydende.
nr 16 Oprydningsauktion hos Real Retro Randers. Auktionen begynder at lukke søndag d 18/4 kl 20:00. Udlevering d 20-21/4 kl 10-17. DANNEVIRKEVEJ 5 8930 RANDERS.,
Adresse : Dannevirkevej 5 8930 Randers
(Randers kaserne)
Slutter : Søndag d 18/4 fra kl 20:00
Eftersyn : Fredag d 16/4 kl 10-15
Udlevering : Tirsdag & Onsdag 20-21/4 kl 10-17.
udleverings dagene skal overholdes.
Grå opbevarings kasser medfølger ikke.
Krone Auktioner kan efter aftale medbringe effekter fra Randers til vores adresse i Hadsund.
Købsprovision 18.8% Inkl. moms
Øvrig information
Krone Auktioner anbefaler man besigtiger effekterne
på eftersyns dagene.