44. Div ældre billede rammer, fleste i messing, enkelte med mangler. Grå opbevarings kasser medfølger ikke. Cirka 58 stk alle rammerne har forskellige brugsspor. MOMSFRI.

MOMSFRI kun moms af salær.

Varenr 28674

18 April 2021 20:15

Hammerslag21 00 DK22 00 DK23 00 DK24 00 DK 300 DK22 00 DK23 00 DK24 00 DK25 00 DK

2399300 DK2021-04-18 20:02
7651250 DK2021-04-18 18:53
5810225 DK2021-04-12 13:15
SALL200 DK2021-04-10 20:36
7524150 DK2021-04-06 20:06
749860 DK2021-04-05 19:52
 50 DK Startpris

nr 16 Oprydningsauktion hos Real Retro Randers. Auktionen begynder at lukke søndag d 18/4 kl 20:00. Udlevering d 20-21/4 kl 10-17. DANNEVIRKEVEJ 5 8930 RANDERS.,

Adresse : Dannevirkevej 5 8930 Randers
(Randers kaserne)
Slutter : Søndag d 18/4 fra kl 20:00
Eftersyn : Fredag d 16/4 kl 10-15
Udlevering : Tirsdag & Onsdag 20-21/4 kl 10-17.
udleverings dagene skal overholdes.
Grå opbevarings kasser medfølger ikke.
Krone Auktioner kan efter aftale medbringe effekter fra Randers til vores adresse i Hadsund.

Købsprovision 18.8% Inkl. moms

Øvrig information

Krone Auktioner anbefaler man besigtiger effekterne
på eftersyns dagene.