49. Div gammelt elektronik, bl.a 2 gamle film fremvisere, effekterne har brugsspor i varierende grad, mangler kan forekomme, der gives ingen garanti for funktionaliteten. Grå opbevarings kasse medfølger ikke. MOMSFRI.

MOMSFRI kun moms af salær.

Varenr 28679

18 April 2021 20:17

Hammerslag15 00 DK16 00 DK17 00 DK 300 DK19 00 DK20 00 DK21 00 DK22 00 DK

WT50300 DK2021-04-18 13:28
5810250 DK2021-04-12 13:17
 50 DK Startpris

nr 16 Oprydningsauktion hos Real Retro Randers. Auktionen begynder at lukke søndag d 18/4 kl 20:00. Udlevering d 20-21/4 kl 10-17. DANNEVIRKEVEJ 5 8930 RANDERS.,

Adresse : Dannevirkevej 5 8930 Randers
(Randers kaserne)
Slutter : Søndag d 18/4 fra kl 20:00
Eftersyn : Fredag d 16/4 kl 10-15
Udlevering : Tirsdag & Onsdag 20-21/4 kl 10-17.
udleverings dagene skal overholdes.
Grå opbevarings kasser medfølger ikke.
Krone Auktioner kan efter aftale medbringe effekter fra Randers til vores adresse i Hadsund.

Købsprovision 18.8% Inkl. moms

Øvrig information

Krone Auktioner anbefaler man besigtiger effekterne
på eftersyns dagene.