1. Opel Movano 3,0 DTI 3,5T årg 2005, m/træk 2000kg, km 165130. Starter og kører godt. Fremstår m/div brugsspor ridser og skrammer. Reg nr TV91629. Plader bliver afmonteret ved afhentning.

Der kan forekomme fejl eller mangler, der ikke er opgivet i beskrivelsen. Derfor anbefaler vi, at man møder op til eftersyn og besigtiger køretøjet.

Varenr 30561

15 August 2021 20:00

Hammerslag10 00 DK11 00 DK12 00 DK 8 200 DK21 00 DK22 00 DK23 00 DK24 00 DK

25% moms tillægges hammerslaget

HYTTEFADET8 200 DK2021-08-15 19:55
83538 100 DK2021-08-15 19:39
83207 500 DK2021-08-15 14:22
83547 200 DK2021-08-15 10:36
29695 500 DK2021-08-13 20:54
52823 600 DK2021-08-11 20:08
70423 500 DK2021-08-10 17:46
SERVICEPAT3 400 DK2021-08-08 22:37
70133 200 DK2021-08-07 14:02
63813 000 DK2021-08-01 14:13
82931 900 DK2021-08-01 17:35
10321 700 DK2021-07-31 20:13
7129300 DK2021-08-01 00:30
6641125 DK2021-07-31 23:21
JUNG70 DK2021-07-31 17:58
GL3091360060 DK2021-07-31 17:42
 50 DK Startpris

nr 31 Opel Movano 3,0 DTI 3,5T. Auktionen slutter søndag d 15/8 kl 20:00. Østergade 65 9560 Hadsund.,

Adresse : Østergade 65 9560 Hadsund
Slutter : Søndag d 15/8 fra kl 20:00
Eftersyn : Efter aftale med Krone Auktioner. 40232629
Udlevering : Efter aftale med Krone Auktioner. 40232629

Købsprovision 18.8% Inkl. moms

Øvrig information

Krone Auktioner anbefaler man besigtiger effekterne
på eftersyns dagene.