Krone Auktioner ApS
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
nr 31 Opel Movano 3,0 DTI 3,5T. Auktionen slutter søndag d 15/8 kl 20:00. Østergade 65 9560 Hadsund.
Se kataloget
Se kataloget
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Mindst tid tilbage
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
1.
Opel Movano 3,0 DTI 3,5T årg 2005, m/træk 2000kg, km 165130. Starter og kører godt. Fremstår m/div brugsspor ridser og skrammer. Reg nr TV91629. Plader bliver afmonteret ved afhentning.
Hammerslag
19 00 DK
20 00 DK
21 00 DK
22 00 DK
23 00 DK
8 200 DK
5 00 DK
6 00 DK
Læs mere
Jeg forstår