Krone Auktioner ApS
My pages
Details
(Name, address, phone...)
Activities
(Bid, bought, sold...)
Invoices
Create account
My Favorites
Help
Catalogs
nr 30 Auktion over motorcykler, bil og trailer fra dødsbo. Auktionen begynder at lukke søndag d 24/9 kl 20:00. Østergade 95 9560 Hadsund. Udlevering efter aftale i uge 39
All lots
All lots
Close
Help
Close
My Favorites
Favorite saved!
Close
My Favorites
Close
Login
Close
The page is disabled!
Please move the mouse or click on the screen to activate it again!
Last active
Only Repurched
Freetext
Freetext
Exact Match
Catalogue Number
Sale No
Shortest time left
Most popular
Bid
Highest bid
Lowest bid
Most bids
Least bids
Hammer price
Highest hammer
Lowest hammer
Lot No.
1.
Suzuki GSX 1100F årg 1994 m/dansk registrerings attest og nummerplade DC29006, sidst synet 22/6-2022. km 74851. afprøvet starter og kører, fremstår m/brugsspor, revne i kåbe, defekt blinklysglas. MOMSFRI.
Hammer price
26 00 DK
27 00 DK
28 00 DK
29 00 DK
30 00 DK
31 00 DK
10 100 DK
13 00 DK
14 00 DK
15 00 DK
16 00 DK
Lot No.
2.
Suzuki GSX 750ES årg 1986 m/dansk registrerings attest og nummerplade AW11174, sidst synet 13/10-2022. km 90032. Ikke forsøgt startet, da den står uden generatordæksel, benzin og strøm. forbremsegreb er afmonteret (mangler skruer og beslag) Fremstår m/brugsspor. Sælges som stand ukendt. MOMSFRI. . MOMSFRI.
Hammer price
22 00 DK
23 00 DK
24 00 DK
25 00 DK
4 300 DK
14 00 DK
15 00 DK
16 00 DK
17 00 DK
18 00 DK
19 00 DK
Lot No.
4.
Brenderup trailer m/høje sider og gitter årg 2005. reg nr LP6563, nysynet d 24/7-2023. total 500kg last 400kg. lad mål L 150cm B 100cm H 35/69/116cm. beslag til at stå lodret. MOMSFRI.
Hammer price
25 00 DK
26 00 DK
27 00 DK
4 300 DK
24 00 DK
25 00 DK
26 00 DK
27 00 DK
Lot No.
3.
Peugeot 206 1,6SW årg 2004 synet 8/2-2023. reg nr AC43025. km 188725. træk 900kg, el-ruder for, sædevarme, A/C, 8 airbag, tågelygter, Afprøvet starter og kører, har noget dæk/hjulleje støj, fremstår m/brugsspor og små skrammer samt en bule under højre baglygte. MOMSFRI.
Hammer price
1 00 DK
2 00 DK
3 00 DK
4 00 DK
5 00 DK
13 100 DK
27 00 DK
28 00 DK
29 00 DK
30 00 DK
31 00 DK
Read more
I understand