Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Webauktion 2 Mars 2018
BELYSNING
245
Samtliga utrop
BELYSNING
FASHION & VINTAGE
19
GLAS
25
GULD,SILVER & SMYCKEN
KERAMIK & PORSLIN
KLOCKOR & UR
80
KONST & GRAFIK
LEKSAKER
MATTOR & TEXTIL
MYNT & MEDALJER
13
MÖBLER
13
ORIENTALISKT
44
SKULPTURER & KONSTHANTVERK
SPEGLAR
VAPEN & MILITARIA
ÖVRIGT
Kortaste tid kvar
12424.
Erik Höglund 1932-1998 Ljuskrona, Boda
Utrop
8 00 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
12 00 SEK
2000 SEK
12431.
Taklampa Jugend, Koppar 1900-tal
Utrop
22 00 SEK
23 00 SEK
24 00 SEK
2000 SEK
21 00 SEK
22 00 SEK
23 00 SEK
24 00 SEK
1 200 SEK
8 00 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
12 00 SEK
12293.
Bordslampa Jugend Koppar 1900-tal
Utrop
13 00 SEK
14 00 SEK
15 00 SEK
3000 SEK
12422.
Kristallkrona med droppformade prismor 1900-tal
Utrop
1 00 SEK
2 00 SEK
3 00 SEK
4 00 SEK
3000 SEK
11809.
Kandelabrar, ett par, mässing
Utrop
17 00 SEK
18 00 SEK
19 00 SEK
1000 SEK
12423.
Kristallkrona Mässing med prismor 1900-tal
Utrop
28 00 SEK
29 00 SEK
30 00 SEK
2000 SEK
20 00 SEK
21 00 SEK
22 00 SEK
23 00 SEK
1 300 SEK
12 00 SEK
13 00 SEK
14 00 SEK
15 00 SEK
12455.
Kandelaber Mässing 1900-talets början
Utrop
8 00 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
12 00 SEK
1500 SEK