Vattenflaska, 1800-tal, med text "Biss.pes.imagås". Pall. Pipstånka samt kagge. Siltage, mindre skador. Pipstånka med senare lock. (Längsta längd 37)
200 SEK | 2016-04-23 17:42 |
200 SEK | 2016-04-24 01:05 |
150 SEK | 2016-04-22 23:06 |
100 SEK | Startpris |