Motiv med blomsterurna. Ursprungligen från hel rumsinredning i Floda socken. Omnämnd i boken Dalmåleri 2006, sidan 454. Skador, slitage. (ca.195x250)
3 000 SEK | 2016-05-15 12:06 |
2 900 SEK | 2016-05-15 11:56 |
2 800 SEK | 2016-05-15 11:47 |
1 600 SEK | 2016-05-14 09:18 |
100 SEK | 2016-05-13 09:33 |
100 SEK | Startpris |