"Läriungarna som Gingo til Emaus". Ursprungligen från hel rumsinredning i Floda socken. Omnämnd i boken Dalmåleri 2006, sidan 454. Slitage, skador. (ca.210x65)
6 400 SEK | 2016-05-15 12:02 |
6 200 SEK | 2016-05-15 12:01 |
2 800 SEK | 2016-05-15 11:47 |
600 SEK | 2016-05-14 23:00 |
500 SEK | 2016-05-14 21:43 |
300 SEK | 2016-05-14 11:19 |
250 SEK | 2016-05-14 19:09 |
150 SEK | 2016-05-14 18:24 |
100 SEK | Startpris |