"David slår Goliath [...]". Ursprungligen från hel rumsinredning i Floda socken. Omnämnd i boken Dalmåleri 2006, sidan 454. Slitage, skador. (ca.185x135)
17 000 SEK | 2016-05-15 12:08 |
16 500 SEK | 2016-05-15 11:59 |
16 000 SEK | 2016-05-15 11:58 |
5 400 SEK | 2016-05-15 11:13 |
3 200 SEK | 2016-05-14 19:23 |
2 700 SEK | 2016-05-14 13:32 |
1 200 SEK | 2016-05-12 21:25 |
100 SEK | Startpris |