Dörröverstycke. Ursprungligen från hel rumsinredning i Floda socken. Omnämnd i boken Dalmåleri 2006, sidan 454. Slitage, skador. (115x75)
2 300 SEK | 2016-05-15 11:51 |
2 200 SEK | 2016-05-15 11:48 |
300 SEK | 2016-05-14 21:58 |
300 SEK | 2016-05-15 11:44 |
100 SEK | Startpris |